Konkurs

Kategoria: Za darmo

Zgłaszać można się do 31 marca 2020Czy wiesz, że dzieci do 6 roku życia mają niezwykłą łatwość uczenia się? Robią to intuicyjnie, przez zabawę!
Poznaj nową książkę Fundacji mBanku i dowiedz się, jak podczas prostych zabaw wspierać matematyczny rozwój najmłodszych dzieci.
Bezpłatną książkę "Dziecinna prosta matematyka" możesz zamówić na stronie www.mjakmatematyka.pl


Panuje przekonanie, że uczenie matematyki to zadanie dla szkoły, nie dla rodziców. A niemowlaki są zbyt małe, żeby mogły opanować choćby podstawowe umiejętności w tym zakresie. Nic bardziej mylnego! Jak wynika z badań profesor Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej, uznanego autorytetu w dziedzinie edukacji matematycznej dzieci, to właśnie okres przedszkolny jest kluczowy w rozbudzaniu i rozwijaniu naturalnych zdolności najmłodszych. W kolejnych latach jest już o to trudniej: co piąty pięciolatek, co czwarty sześciolatek i zaledwie co ósmy siedmiolatek wykazują wybitne uzdolnienia matematyczne. Wydana przez mFundację książka „Dziecinnie prosta matematyka” pozwala uzupełnić lukę w edukacji matematycznej oraz wydobyć talent dziecka w czasie, gdy przynosi to najlepsze efekty. A co równie ważne, dostarcza wielu inspiracji do zabawy z dziećmi i spędzania z nimi miło czasu.

Książkę można zamówić bezpłatnie do końca marca tego roku lub do wyczerpania zapasów za pośrednictwem strony www.mjakmatematyka.pl i odebrać w wybranej placówce mBanku.

ZOSTAŃ TESTEREM - Kliknij tutaj

Jeżeli chcesz być na bieżąco z informacjami dołącz do Nas na Facebooku: