Konkurs

Kategoria: Zwroty za zakupy

Zgłaszać można się do 15 października 2019Weź udział w promocji Develey. W ramach promocji masz prawo do 100% zwrotu pieniędzy za swój zakup.


Zasady promocji:
1. Kup produkt Develey lub Mutti i zachowaj dowód zakupu.
2. Podkreśl produkt promocyjny na paragonie i zarejestruj paragon.
3. Uzupełnij formularz.
4. Odpowiedz na proste pytanie.
5. Odbierz zwrot pieniędzy.

W ramach Promocji Develey Uczestnikowi przysługuje zwrot środków pieniężnych przeznaczonych przez Uczestnika na zakup w ramach jednego dowodu zakupu do trzech różnych Produktów. Zwrot dokonywany jest przez Organizatora na wskazane przez Uczestnika konto bankowe na podstawie prawidłowo wypełnionego przez Uczestnika formularza, w wysokości 3,50 zł za zakup jednego Produktu, 6,00 zł za zakup dwóch różnych Produktów lub 9,00 zł za zakup trzech różnych Produktów, widniejących na zarejestrowanym przez Uczestnika dowodzie zakupu. Jeden Uczestnik może otrzymać w całym okresie trwania Promocji maksymalnie jeden Zwrot za maksymalnie trzy różne Produkty.

W ramach Promocji Mutti Uczestnikowi przysługuje zwrot środków pieniężnych przeznaczonych przez Uczestnika na zakup w ramach jednego dowodu zakupu do trzech różnych Produktów. Zwrot dokonywany jest przez Organizatora na wskazane przez Uczestnika konto bankowe na podstawie prawidłowo wypełnionego przez Uczestnika formularza, w wysokości 9 zł za zakup jednego Produktu, 16,00 zł za zakup dwóch różnych Produktów lub 21,00 zł za zakup trzech różnych Produktów, widniejących na zarejestrowanym przez Uczestnika dowodzie zakupu. Jeden Uczestnik może otrzymać w całym okresie trwania Promocji maksymalnie jeden Zwrot za maksymalnie trzy różne Produkty.

Promocja trwa od 29.07 do 15.10.2019 lub do wcześniejszego wyczerpania puli zwrotów (3500 zgłoszeń)

Więcej okazji typu zwrot pieniędzy za zakupy znajdziesz TUTAJ

ZOSTAŃ TESTEREM - Kliknij tutaj

Jeżeli chcesz być na bieżąco z informacjami dołącz do Nas na Facebooku: