Konkurs

Kategoria: Testowanie

Zgłaszać można się do 17 czerwca 2018Weź udział w prostym konkursie i zgarnij czerwcowe pudełko ShinyBox 6 years together za darmo. Przetestuj je na własnej skórze.


Świętuj 6 urodziny ShinyBox i pokochaj najbardziej wyczekiwanie pudełko roku. Odkryj niespodzianki jakie przygotowano dla Ciebie w tym miesiącu.

Zasady:
1. Pod wpisem konkursowym należy zostawić komentarz: Biorę udział abym wiedziała kto bierze udział w konkursie
2. Aby otrzymać za darmo czerwcowe pudełko ShinyBox do przetestowania zostaw minimum 10 komentarzy na Facebooku pod dowolnymi wpisami (emotikony i gify nie będą brane pod uwagę), czyli im więcej tym większe szanse na wygraną. Uwaga! Komentować należy wpisy które pojawią się od 8 czerwca do 17 czerwca 2018
3. Udostępnij publicznie (abym mogła je zobaczyć podczas sprawdzania) minimum 10 wpisów na swojej tablicy, które pojawią się od 8 czerwca do 17 czerwca 2018.
4. Należy polubić Fanpage Łowca Okazji i Łowca Konkursów na Facebooku (będzie sprawdzane)5. Jeżeli chcesz możesz dołączyć do grupy Łowca Okazji i Konkursów: Kliknij tutaj

Do zdobycia czerwcowe pudełko ShinyBox 6 years together (zawartość niespodzianka)

Zgłaszać można się do 17.06.2018

Zwycięzcą zostanie osoba która w czasie trwania konkursu była aktywna na profilu Łowca Okazji.

Wyniki pojawią się w ciągu 3 dni roboczych na Facebooku na profilu Łowca Okazji oraz osoba która wygra zostanie powiadomiona w wiadomości prywatnej na Facebooku.

Na dane do wysyłki czekam również 3 dni, po tym czasie wybieram nowego zwycięzcę.

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach związanych przedmiotowo z Konkursem czyli związane z wysyłką, po tym czasie będą usunięte.

Sponsorem nagrody jest właściciel strony Łowca Okazji (koszt nagrody i wysyłki pokrywam ja :)


ZOSTAŃ TESTEREM - Kliknij tutaj