Konkurs

Kategoria: Testowanie

Zgłaszać można się do 22 maja 2018Weź udział w prostym konkursie i zgarnij majowe pudełko ShinyBox Get the new look za darmo. Przetestuj je na własnej skórze.

Wszystkie produkty z majowego pudełka ShinyBox są pełnowymiarowe!


Odkryj majowe pudełko ShinyBox w nowej odsłonie, otrzymaj pełnowymiarowy produkt o wartości 100 zł i ciesz się z niespodzianek jakie w tym miesiącu dla Ciebie przygotowało ShinyBox.

Zasady:
1. Pod wpisem konkursowym należy zostawić komentarz: Biorę udział
2. Aby otrzymać za darmo majowe pudełko ShinyBox do przetestowania zostaw minimum 10 komentarzy na Facebooku pod dowolnymi wpisami (emotikony i gify nie będą brane pod uwagę), czyli im więcej tym większe szanse na wygraną.
3. Udostępnij minimum 10 wpisów na swojej tablicy.
4. Należy polubić Fanpage Łowca Okazji i Łowca Konkursów na Facebooku (będzie sprawdzane)5. Jeżeli chcesz możesz dołączyć do grupy Łowca Okazji i Konkursów: Kliknij tutaj

Do zdobycia majowe pudełko ShinyBox Get the new look (zawartość niespodzianka)

Zgłaszać można się do 22.05.2018

Zwycięzcą zostanie osoba która w czasie trwania konkursu była aktywna na profilu Łowca Okazji.

Wyniki pojawią się w ciągu 3 dni roboczych na Facebooku na profilu Łowca Okazji oraz osoba która wygra zostanie powiadomiona w wiadomości prywatnej na Facebooku.

Na dane do wysyłki czekam również 3 dni, po tym czasie wybieram nowego zwycięzcę.

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach związanych przedmiotowo z Konkursem czyli związane z wysyłką, po tym czasie będą usunięte.

Sponsorem nagrody jest właściciel strony Łowca Okazji (koszt nagrody i wysyłki pokrywam ja :)


ZOSTAŃ TESTEREM - Kliknij tutaj