Konkurs

Kategoria: Promocja

Zgłaszać można się do 30 czerwca 2018Weź udział w promocji „Śmiej się z… ups” i zgarnij 1 z 30 000 UPS-Kubków. Sprawdź szczegóły promocji.


Promocja „Śmiej się z… ups” polega na tym, że za zakup trzech opakowań papierów toaletowych lub ręczników papierowych marki „MOLA”, które są objęte Promocją, można odebrać nagrodę – kubek (tzw. „UPSo-kubek”).

Promocja trwa od 16 kwietnia 2018 r. do wyczerpania całej puli 30.000 UPSo-kubków przeznaczonych do wydania w Promocji, ale maksymalnie do 30 czerwca 2018 r.

Aby móc odebrać UPSo-kubek, trzeba zachować kody kreskowe z zakupionych opakowań produktów marki „MOLA” objętych Promocją oraz dokument (lub dokumenty), który potwierdza (które potwierdzają) zakup ww. opakowań w okresie Promocji.

Nagrodami w Promocji są kolorowe kubki (tzw. „UPSo-kubki”) w pięciu różnych wzorach. Kubki są wykonane z materiału New Bone China. Pojemność: jeden wzór kubka około 220 ml, 2 a pozostałe około 250 ml.

W Promocji przygotowano do rozdania razem 30.000 UPSo-kubków, po 6.250 sztuk z czterech wzorów i 5.000 sztuk z jednego wzoru.

Nagrody (UPSo-kubki) można odbierać w salonach prasowych Kolporter położonych w Polsce.

ZOSTAŃ TESTEREM - Kliknij tutaj

Jeżeli chcesz być na bieżąco z informacjami dołącz do Nas na Facebooku: