Konkurs

Kategoria: Testowanie

Zgłaszać można się do 11 marca 2018Dołącz do programu „Zdrowy Start w Przyszłość” i wypróbuj za darmo kaszkę Nestlé SINLAC. 150 osób poszukiwanych. Zgłoś się.


Aby wziąć udział w Teście, należy zarejestrować się w programie „Zdrowy Start w Przyszłość” oraz wypełnić formularz wyłaniający testerów produktów Nestlé, dostępny w aplikacji testerskiej.

Do testu zaproszone zostanie 150 osób, rodziców dzieci od 5. do 36. miesiąca życia.

Każdy uczestnik testu otrzyma 2 sztuki Nestlé SINLAC 25 g.

Rekrutacja do Testów trwa od 26 lutego 2018 r. do 11 marca 2018 r

Nestlé SINLAC to bezglutenowy produkt zbożowy produkowany z wysokiej jakości mączki chleba świętojańskiego i ryżu. Przeznaczony jest dla niemowląt po 4. miesiącu, u których prowadzona jest dieta eliminacyjna, nie zawiera bowiem mleka, laktozy ani białka sojowego. Wystarczy dodać do niego wodę, by otrzymać posiłek kompletny odżywczo, czyli dostarczający nie tylko energii potrzebnej do prawidłowego wzrostu i rozwoju oraz codziennego funkcjonowania organizmu, ale także niezbędnych witamin i składników mineralnych. Dodatkowo, produkt zawiera również aktywne kultury bakterii Bifidobacterium lactis (Bifidus BL), zaliczane do naturalnej mikroflory zasiedlającej przewód pokarmowy.

ZOSTAŃ TESTEREM - Kliknij tutaj

Jeżeli chcesz być na bieżąco z informacjami dołącz do Nas na Facebooku: