Konkurs

Kategoria: Okazje finansowe

Zgłaszać można się do 12 listopada 2017Chcesz zgarnąć stówkę na zakupy w Biedronce? Nic trudnego. Weź udział w akcji „Same korzyści na Bank– edycja 2”. Sprawdź poniższej szczegóły.


Aby otrzymać elektroniczny voucher o wartości 100 zł na zakupy w sieci Sklepów Biedronka Uczestnik zobowiązany jest spełnić łącznie następujące warunki z zachowaniem ich kolejności:
- W terminie do 10.11.2017 roku założyć swój profil w Aplikacji, przez podanie adresu e-mail, imienia i nazwiska i zaakceptować niniejszy Regulamin,
- Kliknąć w aktywny link (przycisk „wniosek przejdź do Banku”) udostępniony w Serwisie, który przekieruje go na stronę serwisu Partnera,
- Wyrazić zgodę na zwolnienie Banku z tajemnicy bankowej w zakresie określonym na stronie dotyczącym Akcji,
- Prawidłowo wypełnić i wysłać wniosek o Konto w promocji wraz z Kartą, UWAGA: Wniosek o Konto w promocji wraz z Kartą powinien zostać wypełniony i wysłany podczas jednej sesji.
- Zawrzeć z Bankiem Umowę o Konto, (dalej „Umowa”) wybierając jedną z możliwości: za pośrednictwem kuriera – przez popisanie Umowy w obecności kuriera w dogodnym czasie i miejscu; w placówce mBanku – wybierając placówkę mBanku, w której tego samego dnia może podpisać Umowę; w mKiosku - wybierając placówkę mKiosk lub mFinanse, w której tego samego dnia może podpisać Umowę
- Wraz z Umową, Uczestnik w tym samym momencie zawrzeć z bankiem Umowę o Kartę.
- Najpóźniej w kolejnym miesiącu następującym po miesiącu otwarcia Konta Uczestnik wykona co najmniej PIĘĆ TRANSAKCJI na dowolną kwotę. Przez transakcję rozumie się: płatność Kartą, przelew na konto w innym banku lub płatności internetowe zaksięgowane na otwartym Koncie. Wypłata z bankomatu i przelew z Konta na rachunki prowadzone w mBanku nie będą brane pod uwagę. Nie będą brane pod uwagę płatności anulowane.

Z jednego profilu w Aplikacji można założyć tylko jedno Konto.

Uczestnikami Akcji nie mogą być klienci Banku posiadający konto osobiste prowadzone w złotych polskich w Banku w okresie od 1 stycznia 2016 roku włącznie do momentu otwarcia rachunku w ramach Akcji.

Co zyskujesz:
- 0 zł za konto, kartę, przelewy, Blik i inne usługi
- Nawet 650 zł zwrotu Premii za zakupy
- 100 zł Voucher elektroniczny na zakupy w Biedronce od Organizatora Akcji


UWAGA: Aby otrzymać voucher do Biedronki należy zarejestrować się poprzez stronę promocyjną klikając w poniższy link. Zakładając konto przez stronę mBank nie otrzymacie premii w postaci bonu. Do dzieła :)


Jeżeli chcesz być na bieżąco z informacjami dołącz do Nas na Facebooku: