Konkurs

Kategoria: Testowanie

Zgłaszać można się do 21 września 2017Trwa rejestracja rodziców i opiekunów dzieci od 6. miesiąca życia, którzy chcieliby przetestować nowe owocowo-mleczne deserki w tubkach dla niemowląt Nestlé Yogolino. Produkty nie są jeszcze dostępne w regularnej sprzedaży, więc testerzy jako pierwsi będą mieli możliwość spróbowania nowości, która wkrótce pojawi się na półkach.


Osoby, które chcą wziąć udział w teście powinny zarejestrować się w programie „Zdrowy Start w Przyszłość” oraz wypełnić formularz dostępny w aplikacji testerskiej.

Do testów zaproszone zostanie 250 osób, dla których przygotowano zestawy deserków owocowo-mlecznych w tubce. W skład każdego zestawu wchodzi 4 produkty:
- Nestlé Yogolino Mango, Banan
- Nestlé Yogolino Jabłko, Truskawka
- Nestlé Yogolino Banan
- Nestlé Yogolino Banan, Truskawka

Deserki powstały z przetartych owoców z dodatkiem jogurtu i świetnie nadają się do wprowadzania produktów mlecznych do diety dziecka. Każda porcja produktu dostarcza minimum 30% dziennego zapotrzebowania niemowlęcia na składniki mineralne ważne dla mocnych kości i wzrostu dziecka – wapń, cynk i magnez. Dzięki procesowi pasteryzacji deserku nie trzeba przechowywać w lodówce. Wygodna tubka ułatwia zabranie deseru ze sobą i podanie w dowolnym miejscu i czasie. Masa netto 90 g, cena rekomendowana przez producenta 4,39 zł

ZOSTAŃ TESTEREM - Kliknij tutaj

Jeżeli chcesz być na bieżąco z informacjami dołącz do Nas na Facebooku: