Konkurs

Kategoria: Testowanie

Zgłaszać można się do ???Ty i Twój telefon jesteście nierozłączni? Odkryj BLIKA - sposób na szybkie i wygodne płatności przy pomocy telefonu i aplikacji mobilnej Twojego banku! Zgłoś się do projektu i zdobądź szansę na atrakcyjne vouchery na zakupy online!

Wykorzystaj tę szansę, zgłoś się do projektu, weź udział w 2-tygodniowym Maratonie Wiedzy BLIK i zostań jednym z 850 Ambasadorów!


Wypełnij formularz zgłoszeniowy, weź udział w Maratonie Wiedzy, dowiedz się więcej o BLIKU i zawalcz o jedno z 850 miejsc w projekcie, odpowiadając na kilka pytań w Teście Wiedzy! Informację o dostępnym dla Ciebie Teście Wiedzy otrzymasz mailowo w trakcie trwania Maratonu Wiedzy.

W projekcie do zdobycia jest 288 voucherów do wykorzystania na zakupy online na Allegro.pl, Multikino.pl, Showroom.pl, Rossmann.pl i Empik.com.

Jeżeli otrzymałeś zaproszenie do udziału w projekcie Blik, wypełnij formularz zgłoszeniowy i prześlij swoje zgłoszenie. Jeżeli nie znasz jeszcze strony TRND to zarejestruj się i bierz udział w ciekawych projektach.

Wcześniejsze testowania w TRND zobaczysz TUTAJ

ZOSTAŃ TESTEREM - Kliknij tutaj

Jeżeli chcesz być na bieżąco z informacjami dołącz do Nas na Facebooku: