Konkurs

Kategoria: Promocja

Zgłaszać można się do 19 listopada 2017Coś świeżego rusza do Biedronki? Zarejestruj kartę Moja Biedronka i przygotuj się na przybycie niespodziewanych gości! Promocja Gang Świeżaków 2 powraca od 28 sierpnia wraz z nowymi maskotkami.


Warzywno-owocowa przygoda niebawem się rozpocznie! Coś świeżego rusza do Biedronki – przygotuj się!

Pierwsza edycja promocji cieszyła się tak ogromną popularnością że Biedronka właśnie już za kilka dni rusza z drugą edycją. Mamy nadzieję że tym razem zaopatrzyli się w większą ilość maskotek bo chętnych pewnie nie zabraknie :)

W nowej edycji akcji do "Gangu" dołączyli: Groszek Grześ, Rzodkiewka Żaneta, Kalafior Krzyś oraz Borówka Basia. Nowością są także Juniorzy, czyli minimaskotki z zawieszką. Wśród nich klienci znajdą bohaterów znanych z poprzedniej akcji, czyli Marcheweczkę Marysię, Jabłuszko Antosia, Truskaweczkę Tosię, Brokułka Bartusia oraz dwóch nowych bohaterów – Czosneczka Czesia i Bakłażanka Błażejka.


Pluszaki można zdobyć za darmo. Wystarczy zbierać naklejki podczas zakupów w Biedronce i naklejać je na specjalną kartę. Zasady są podobne do tych, obowiązujących w pierwszej edycji. Każde wydane 40 zł to 1 punkt. Dodatkowe naklejki dostaniemy za:
- zakup warzyw i owoców (1 punkt),
- użycie zarejestrowanej karty lojalnościowej Moja Biedronka (1 punkt),
- zakup produktów specjalnych za min. 10 zł w okresie wskazanym na etykiecie (1 punkt).

Świeżaka otrzymamy po zebraniu 60 punktów. 30 naklejek uprawnia do jego zakupu w promocyjnej cenie 19,99 zł za sztukę. Aby zdobyć mniejszą zabawkę Juniora wystarczy uzbierać 30 punktów.

Punkty będzie można zbierać do 19 listopada. Pluszaki będą wydawane do 3 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

ZOSTAŃ TESTEREM - Kliknij tutaj

Jeżeli chcesz być na bieżąco z informacjami dołącz do Nas na Facebooku: