Konkurs

Kategoria: Testowanie

Zgłaszać można się do 7 sierpnia 201727 lipca ruszyła rejestracja rodziców chętnych do przetestowania nowych owocowych deserków w tubce z musli Gerber.

Na rynku pojawiły się właśnie 3 nowe wersje smakowe owocowych deserków Gerber w tubkach, zawierające dodatek delikatnych płatków zbóż:
- Owocowy deserek w tubce GERBER Gruszka, banan, malina z musli;
- Owocowy deserek w tubce GERBER Jabłko, banan, winogrona z musli;
- Owocowy deserek w tubce GERBER Jabłko, ananas, banan z musli.

Połączenie kolorowych owoców z musli dało smaczne przekąski, które idealnie sprawdzą się zarówno w domu, jak i na spacerze czy w podróży. Dla maluszków, które dobrze znają już smak popularnych owoców, dzięki dodatkowi zmielonych zbóż deserki będą kolejnym krokiem w fascynującej nauce smaków. Ich skład dostosowany został do potrzeb niemowląt po 6. miesiącu życia oraz małych dzieci, ale sięgać po owocowe musy z musli mogą także znacznie starsi. Deserek jest źródłem błonnika pokarmowego oraz ważnej dla odporności witaminy C. Cena rekomendowana przez producenta 3,49 zł.


Maluszki, które jeszcze nie znają nowych deserków w tubkach Gerber z musli mają teraz okazję przetestować je w ramach akcji prowadzonej na stronie internetowej programu edukacyjnego Zdrowy Start w Przyszłość. Wystarczy, że rodzic zarejestruje się na stronie i zgłosi chęć otrzymania jednego z 500 zestawów, w skład których wchodzą 3 wspomniane wyżej warianty owocowych deserków w tubkach Gerber z musli – zapisy do testów ruszają już dziś!

Rekrutacja do Testów trwa od 27 lipca do 7 sierpnia 2017.

Organizator najpóźniej do 14 sierpnia wyłoni i zaprosi do Testu 500 osób.

ZOSTAŃ TESTEREM - Kliknij tutaj

Jeżeli chcesz być na bieżąco z informacjami dołącz do Nas na Facebooku: