Konkurs

Kategoria: Za darmo

Zgłaszać można się do 7 sierpnia 2017#projektbody to długo wyczekiwana kampania edukacyjna, mająca na celu uświadamianie mamom wagi karmienia piersią i roli białka w diecie dziecka. Codziennie rozdawanych jest 500 bodziakow! Kto pierwszy ten lepszy.


Dziecięce body z limitowanej kolekcji Beaty Sadowskiej wykonane są z naturalnej, najwyższej jakości 100% bawełny. Kolekcja 5 wzorów dostępnych w 5 rozmiarach.

W celu otrzymania Body Uczestnik musi wziąć udział w quizie dostępnym w Serwisie i udzielić prawidłowej odpowiedzi na wszystkie pytania. Pytania są sformułowane w taki sposób aby zwrócić uwagę na rolę mleka matki w prewencji chorób cywilizacyjnych, w tym otyłości.

Udział w quizie nie jest obowiązkowy, ale jest konieczny do zamówienia i otrzymania Body

Body dostępne są w 5 (pięciu) wzorach – Czas Radości, Masa Czułości, Miara Miłości, Rozmiar Uczuć, Skala Bliskości - i w 5 (pięciu) rozmiarach (56, 62, 68, 74, 80 cm).

Liczba Body jest ograniczona do 10 000 sztuk. Każdego dnia podczas trwania Programu - aż do wyczerpania limitu określonego w poprzednim zdaniu - dostępnych jest maksymalnie 100 sztuk Body z każdego wzoru, czyli łącznie maksymalnie 500 sztuk Body dziennie.

Program rozpoczyna się w dniu 19 lipca 2017 roku i trwa do dnia 7 sierpnia 2017 roku.

ZOSTAŃ TESTEREM - Kliknij tutaj

Jeżeli chcesz być na bieżąco z informacjami dołącz do Nas na Facebooku: