Konkurs

Weź udział w promocji „Zottarella - Każdy Kod Wygrywa” i zgarnij 1 z 500 zestawów sztućców Onda firmy Gerlach lub do zgarnięcia kody zniżkowe.



Aby wziąć udział w Konkursie , Uczestnik powinien:
- Zarejestrować się za pomocą Formularza Rejestracyjnego. Rejestracja polega na wpisaniu wymaganych danych w Aplikacji (w tym kodu promocyjnego z opakowania) i zezwoleniu jej na standardowy dostęp do publicznych danych użytkownika. Rejestracja w Konkursie jest bezpłatna.
Uczestnik musi podać następujące informacje: imię i nazwisko, dokładny adres zamieszkania ( ulica, numer domu/mieszkania, kod pocztowy, miejscowość, kraj zamieszkania), wiek oraz adres e-mail. Uczestnik zapewnia, że podane informacje są prawdziwe i kompletne.
- Wykonać zadanie konkursowe, tzn. udzielić odpowiedzi na pytanie: „Dlaczego Zottarella jest taka pyszna?”
- Wgrać zdjęcie lub skan dowodu sprzedaży (paragon lub faktura) potwierdzający zakup produktu Zottarella.

Do wygrania:
- 500x Nagroda I stopnia: zestaw sztućców Onda składający się zestawu nóż, widelec, łyżka, łyżeczka dla sześciu osób (razem 24 sztuki sztućców) firmy Gerlach.
- nagroda II stopnia: 15% rabat na zakupy w sklepie internetowym pod adresem: www.e-gerlach.com przy zarejestrowaniu jednorazowo czterech kodów i 25% rabat przy zarejestrowaniu jednorazowo pięciu i więcej kodów .

Akcja promocyjna trwa od 03 kwietnia 2017 roku do 31 sierpnia 2017. Kody promocyjne mogą być wykorzystywane na stronie www.zottarella.pl do 31.12.2017 roku.



ZOSTAŃ TESTEREM - Kliknij tutaj

Jeżeli chcesz być na bieżąco z informacjami dołącz do Nas na Facebooku: