Konkurs

Poznaj i przetestuj najnowsze urządzenie marki Philips. OneBlade to komfort i wygoda w pielęgnacji zarostu. Ciesz się zadbanym wyglądem zawsze i wszędzie. Zgłoś się do nowego projektu TRND i zostań 1 z 210 testerów.

Dołączając do grona Ambasadorów, otrzymasz swój własny Philips OneBlade. Zadanie do wykonania jest bardzo proste – wypróbuj, oceń efekty i podziel się opinią z innymi.
Philips OneBlade to nowa, rewolucyjna maszynka hybrydowa 3 w 1, która umożliwia bezprzewodowe przycinanie, golenie oraz precyzyjne modelowanie dowolnej długości zarostu.

Projekt Philips OneBlade odbywa się w trzech edycjach. W każdym wybiorą 70 ambasadorów, którzy będą mieli okazję na własnym zaroście wypróbować urządzenie.

Zestaw Ambasadora:
- Philips OneBlade QP2520/20 lub QP2530/20
- Przewodnik projektu, pełen przydatnych wskazówek i informacji

Po przetestowaniu należy zamieścić recenzję na wskazanej platformie oraz relację w formie wpisów, zdjęć na Twoich kanałach społecznościowych.

W I edycji zgłaszać można się do 9 marca 2017
W II edycji zgłaszać można się do 14 kwietnia 2017

Jeżeli otrzymałeś zaproszenie do udziału w projekcie Philips OneBlade, wypełnij formularz zgłoszeniowy i prześlij swoje zgłoszenie. Jeżeli nie znasz jeszcze strony TRND to zarejestruj się i bierz udział w ciekawych projektach.

Wcześniejsze testowania w TRND zobaczysz TUTAJZOSTAŃ TESTEREM - Kliknij tutaj

Jeżeli chcesz być na bieżąco z informacjami dołącz do Nas na Facebooku: