Konkurs

Wiecie że blog Łowca Okazji powstał w 2011 roku? Dokładnie w sierpniu będzie 6 lat. Będąc na USG maluszka dostałam od lekarza reklamówkę z próbkami, butelką Avent no i z makulaturą. Powiedział mi wtedy lekarz że różne próbki mogę zamówić przez internet. I tak się zaczęło, tak powstał ten blog - Łowca Okazji. Chciałam zebrać dla Was wszystkie informacje w jednym miejscu i mam nadzieję że się udało.

W związku że nie ma aż tak wiele nowych akcji z darmowymi próbkami, a pisać na blogu coś trzeba :) więc oprócz sampli pojawiają się także konkursy typu testowanie, w którym również można otrzymać produkty za darmo np. za wystawienie opinii. Oprócz tego znajdziecie tutaj ciekawe konkursy z większą ilością nagród. A dlaczego o takich tutaj piszę? Bo im więcej nagród tym większa szansa na wygraną :)

Jeżeli jesteście zapalonymi konkursowiczami to zapraszam na stronę ŁOWCA KONKURSÓW (kliknij poniżej w baner). Tam znajdziecie już wszystkie konkursy, te małe i te duże, zawsze ciekawe i zawsze aktualne. Bo fajnie jet wygrywać, ale żeby wygrać trzeba grać, więc dołącz do nas. Na Łowca Konkurów codziennie o 7:00 rano pojawia się 10 nowych konkursów. Czekamy na Ciebie. Tak na Ciebie :)


ZOSTAŃ TESTEREM - Kliknij tutaj

Jeżeli chcesz być na bieżąco z informacjami dołącz do Nas na Facebooku: