Konkurs

Wiecie że najczęściej trafiacie na mojego bloga w poszukiwaniu próbek dla dzieci i niemowląt? Tak jest co roku. Często szukacie też próbek różnych perfum. Dlatego w skrócie przypomnę Wam gdzie nadal możecie zamówić próbki dla Waszych pociech.

1. BebiProgram --> Kliknij TUTAJ

Tutaj dzięki rejestracji możesz otrzymać próbkę mleka modyfikowanego Bebilon 2 oraz zestaw powitalny dla przyszłej mamy.

2. Bebiko --> Kliknij TUTAJ

Dzięki rejestracji w BebiKlubie możesz otrzymać upominek dla dziecka (darmowy termofor dla dziecka) lub paczkę dla Juniora. Ponadto otrzymasz próbkę mleka Bebiko do przetestowania.

3. BoboVita --> Kliknij TUTAJ

Rejestrując się na tej stronie otrzymasz bezpłatny zestaw: kaszkę BoboVita oraz słoiczek po 4 miesiącu.

4. HiPP --> Kliknij TUTAJ

Dołączając do HiPPa otrzymasz bezpłatne próbki mleka HiPP. Otrzymasz także bezpłatną paczkę do wypróbowania z produktami HiPP oraz kupon na odebranie drugiej takiej samej paczki w Rossmannie.

Jeżeli już otrzymałeś swoje próbki i zestawy powitalne możesz się pochwalić na Facebooku. Dołącz do Nas do Naszej społeczności, gdzie masa fajnych ludzi dzieli się swoimi zdobyczami. Wymieniamy się też informacjami o fajnych akcjach, dlatego warto być z nami codziennie.


Jeżeli chcesz być na bieżąco z informacjami dołącz do Nas na Facebooku: