Jeżeli wybierasz się na wymarzone wakacje do Tunezji kontynentalnej to wybierz hotele z sieci Marhaba. Są one polecane przez wielu turystów i mają bardzo dobre oceny. 

1. Marhaba Palace - jest to hotel 5 gwiazdkowy położony bezpośrednio przy plaży w popularnym porcie El Kantaoui. Hotel bardzo duży i przestronny z bardzo dobrym jedzeniem. Obsługa na najwyższym poziomie. Hotel dla osób ceniących spokój i bliskość wszelkich rozrywek. W hotelu brak zjeżdżalni wodnych dla dzieci. 

2. Marhaba Royal Salem - jest to hotel 4 gwiazdkowy, znajdujący się bezpośrednio przy plaży i ok. 4 km od centrum Sousse. Hotel ma bardzo dobrą lokalizację, piękną i czystą plażę. Na terenie hotelu jest dużo zieleni. W przypadku jedzenia każdy znajdzie coś dla siebie bo wybór jest ogromny. Animacje dla dzieci i dorosłych super - nie można się nudzić. Znajdziesz tu basen ze zjeżdżalniami i mini klub dla najmłodszych. 

3. Marhaba Salem - jest hotel 4 gwiazdkowy z wydzieloną prywatną plażą. Polecany dla rodzin z dziećmi. Można korzystać z infrastruktury hotelu Marhaba Royal Salem. Bardzo dobry hotel na tanie wakacje. 

4. Marhaba Beach - jest to hotel 4 gwiazdkowy, znajdujący się bezpośrednio przy plaży i ok. 2 km od Sousse. Fantastyczna szeroka plaża z barem, w którym oprócz obiadu wypijesz lampkę wina. 

5. Marhaba Club - jest to hotel klubowy 4 gwiazdkowy z prywatną piaszczystą plażą, oddalony ok 4 km od centrum Sousse. Zapewnia bogate programy animacyjne dla dzieci i dorosłych.