Konkurs

Weekend zniżek z magazynem "Stylowe zakupy" rusza już 1 października 2020 roku. Kupcie magazyn, wytnijcie kupon i korzystajcie z okazji. To już 16 edycja Stylowych Zakupów.


Zasady promocji:
1. Kup październikowe (10/2020) wydanie magazynu „Twój STYL” lub wydanie wrześniowe nr 20/2020 magazynu „SHOW”.
2. Aby zrealizować Kupon rabatowy należy wyciąć go z ww. magazynów, a następnie przedstawić w dniach 1, 2 lub 3 października 2020 roku przy zakupie wybranego produktu w sklepach stacjonarnych. Aby zrealizować Kupon rabatowy na usługi należy wyciąć go z ww. magazynów, a następnie przedstawić w dniach 1 - 6 października 2020 roku przy zakupie wybranej usługi w punkcie udzielającym rabatu, wskazanym na Kuponie rabatowym.
3. W przypadku zakupów on-line (tj. w sklepach internetowych) przy płaceniu należy wpisać kod rabatowy (hasło) znajdujący się na Kuponie rabatowym w magazynach „Twój STYL” lub „SHOW”, lub wejść na stronę internetową www.stylowezakupy.pl. Podczas zakupów online należy wybrać interesujący sklep online, pobrać kod rabatowy i wprowadzić go w odpowiednim polu w momencie składania zamówienia.

W magazynie znajdziesz kupony rabatowe na najnowszą kolekcję jesień-zima 2020/2021 a także zniżki na: kosmetyki, zabiegi w salonach SPA, zakupy w butikach online, akcesoria wnętrzarskie i wiele innych.

Łowca Okazji życzy udanych zakupów.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z informacjami dołącz do Nas na Facebooku: