Konkurs

Kategoria: Testowanie

Zgłaszać można się do ???Trybe pozwala próbować i testować produkty bezpłatnie w zamian za Twoją rzetelną opinię. Zarejestruj się, aby otrzymywać, wypróbowywać i oceniać produkty.


Jak działa Trybe?
1. Zgłoś się, aby wypróbować produkt odpowiadając na kilka pytań lub dzieląc się swoją opinią.
2. Jeśli zostaniesz wybrany do testowania produktu, to albo otrzymasz swój produkt pocztą, albo odbierzesz go ze wskazanego miejsca.
3. Po zakończeniu testowania produktu napisz swoją opinię i odpowiedz na kilka pytań o swoich doświadczeniach.

Kilka słów o Trybe:
Trybe jest jedną z największych międzynarodowych społeczności konsumentów, która w ciągu roku ustanowiła swoją silną pozycję na ponad 100 różnych rynkach i rozdała tysiące produktów na całym świecie. Trybe zostało założone w Norwegii z zamiarem przybliżenia firm i konsumentów, zachęcając do dzielenia się rzetelną opinią o testowanych produktach.

To jest bezpłatna, bardzo łatwa i zabawna usługa, a jedyną walutą w zamian jest Twoja rzetelna opinia.

Pierwsza kampania dla Polski to testowanie kremu Nivea który jest przeznaczony dla mężczyzn. W lipcu wystartuje druga kampania - testowanie kremu Nivea dla kobiet.

Aby wziąć udział w kampanii należy:
- zarejestrować się i uzupełnić swój profil (pamiętaj o wpisaniu poprawnych danych do wysyłki darmowych produktów, pierwszeństwo otrzymają osoby które mają uzupełniony swój profil)
- wybrać aktualną kampanię
- wypełnić ankietę

Na maila otrzymasz informację czy zostałeś wybrany czy nie. Na swoim profilu Trybe znajdziesz również informacje a temat swojego statusu odnośnie innych kampanii.

W prawym górnym rogu jest ikonka kuli ziemskiej tam się ustawia język polski.

Wszystkie testowania na Trybe zobaczysz TUTAJ


ZOSTAŃ TESTEREM - Kliknij tutaj

Jeżeli chcesz być na bieżąco z informacjami dołącz do Nas na Facebooku: