Konkurs

Zgłoś się do nowego projektu TRND i przetestuj wraz z dzieckiem Danonki w nowej odsłonie. Dobra przekąska dla dzieci powinna być wartościowa i oczywiście pyszna. Danonki: mleczne przekąski, które są źródłem wapnia i witaminy D– od teraz dostępne w nowych, atrakcyjnych opakowaniach. Wypróbuj je.
Wszystkie Mamy wiedzą, że proste rozwiązania są często najlepsze. Dlatego nowa odsłona Danonków podbija serca nie tylko dzieci, ale również rodziców. Jeśli chcesz dołączyć do tego grona, to udział w tym projekcie jest obowiązkowy!

Zyskaj możliwość zakupu nowych Danonków w kubeczkach, za które otrzymasz zwrot kosztów.

Już 19 kwietnia wybiorą Ambasadorów Nowych Danonków. Nie zwlekaj i wypełnij zgłoszenie do projektu, aby razem ze swoją pociechą bawić się w projekcie!

Biorąc udział w projekcie, otrzymasz zwrot kosztów za zakup maksymalnie 24 kubeczki Danonków (dowolny produkt z oferty Danonki w kubeczkach, w projekcie biorą udział zarówno Danonki Mini 4x50g/8x50g jak i Danonki Mega 4x90g) za kwotę nie większą niż 35 zł.

Zgłaszać można się do 17 kwietnia 2017

Jeżeli otrzymałeś zaproszenie do udziału w projekcie Danonki, wypełnij formularz zgłoszeniowy i prześlij swoje zgłoszenie. Jeżeli nie znasz jeszcze strony TRND to zarejestruj się i bierz udział w ciekawych projektach.

Wszystkie otrzymane formularze zostaną przeanalizowane przez zespół trnd, by wyłonić 2000 osób, które wezmą udział w projekcie!

Wcześniejsze testowania w TRND zobaczysz TUTAJZOSTAŃ TESTEREM - Kliknij tutaj

Jeżeli chcesz być na bieżąco z informacjami dołącz do Nas na Facebooku: