Konkurs

Aby przekonać się o jakości i skuteczności danego produktu, warto wcześniej wypróbować darmową próbkę zanim kupi się dany kosmetyk który może okazać się że jest beznadziejny lub po prostu nas uczula. Wiele firm rozdaje w ciągu roku próbki swoich kosmetyków na swoich profilach FB dlatego warto polubić takie marki jak: Vichy, Garnier, Loreal i inne.

Możecie też zaglądać systematycznie na bloga Łowca Okazji, informuję Was tutaj właśnie o takich akcjach. Jeżeli wiecie gdzie rozdają darmowe próbki to możecie do mnie napisać na maila, wysłać wiadomość pw na FB czy zostawić po prostu komentarz. Ale nie piszcie do mnie w sprawie próbek bo ja ich nie rozdaję ;) Kilkanaście razy w roku dostaję maile typu: czy mogę prosić o próbki kremów Waszej firmy. Więc grzecznie się pytam tej osoby czy widziała w sklepie na półce kremy o nazwie Łowca Okazji :) Niektórzy dalej upierają się o te próbki, a niektórzy przepraszają że pomylili maile :).

Próbki zazwyczaj wysyłane są pocztą, często zwykłym listem dlatego może się zdarzyć że po drodze Twoja przesyłka zaginie lub Twój listonosz postanowi przetestować próbki za Ciebie ;)

Każdy z nas lubi dostawać coś za darmo, czy to próbki kosmetyków czy próbki perfum. Ważne że nie zapłacimy za to ani grosza.