Konkurs

Promocja ze świeżakami w Biedronce przerosła ich oczekiwania że zabrakło pluszaków w sklepach jeszcze przed zakończeniem promocji. Swojego świeżaka zamówiłam i czekamy na telefon aby go odebrać.

24 listopada ruszyła nowa promocja w Biedronce "Gang Świeżaków świątecznie". Wg mnie nie będzie takiego powodzenia jak poprzednio bo kto będzie robił zakupy żeby dostać jakąś naklejkę. Po drugie robiąc zakupy można otrzymać te same naklejki i te same karty, więc zdarzyć może się że nie zapełnimy albumu ani nie uzbieramy pełnej talii kart ;)

Naklejki wklejaj do świątecznego albumu i graj z rodziną oraz z przyjaciółmi w karty ze świeżakami. Poznaj najnowsze przygody gangu świeżaków i rozwiązuj świąteczne rebusy oraz łamigłówki z ich udziałem.

Akcja trwa w okresie od 24.11.2016 r. do 24.12.2016 r., jednak nie dłużej niż do wyczerpania zapasów Saszetek Gang Świeżaków.

Do uzbierania jest w sumie 50 kart Gang Świeżaków umieszczonych w Saszetkach Gang Świeżaków, z czego czterdzieści Kart Gang Świeżaków jest z wizerunkami członków Gangu Świeżaków, a dziesięć Kart Gang Świeżaków jest z wizerunkami członków Gangu Pana Choróbki oraz dwa rodzaje Kart Gang Świeżaków umieszczonych w Albumie.

Aby odebrać album do kolekcjonowania naklejek należy zrobić zakupy za min. 99 zł i okazać kartę Moja Biedronka. Album można odbierać do 30 listopada 2016.

Aby odebrać 2 saszetki z kartami i naklejkami należy zrobić zakupy za min. 40 zł i okazać kartę Moja Biedronka. Akcja saszetki trwa do 24.12.2016 lub do wyczerpania zapasów.

Poprzednią promocję ze Świeżakami zobaczysz TUTAJZOSTAŃ TESTEREM - Kliknij tutaj

Jeżeli chcesz być na bieżąco z informacjami dołącz do Nas na Facebooku:

Kilka stron z albumu: