Konkurs

Producent wózków dziecięcych Amelis MUKI ogłosił konkurs na ambasadora marki.

Jeśli więc prowadzisz własnego bloga i testujesz produkty dla dzieci, zgłoś się do konkursu - przetestuj wózek Amelis MUKI i zostań jego ambasadorem.

Jak wziąć udział w akcji?

1. Zgłoś swój udział
Aby zgłosić się do udziału w akcji należy przesłać swoje imię i nazwisko, adres prowadzonego bloga oraz kilka słów o sobie na adres socialmedia@deltim.com.pl, w tytule wpisując: „Be MUKI”

2. Wybór testerów
Spośród nadesłanych zgłoszeń wyłonionych zostanie 10 najlepszych blogerów, którzy zostaną zaproszeni do współpracy i przetestowania wózka Amelis MUKI.

3. Wybór Ambasadorów
Na podstawie napisanych po testach recenzji, biorąc pod uwagę kryteria, takie jak: kreatywność, oryginalność, atrakcyjność zdjęć, aktywność na portalach społecznościowych – wyłonionych zostanie 3 laureatów, którzy zostaną ambasadorami marki Amelis MUKI!

Co zyskasz, będąc ambasadorem Amelis MUKI?
Ambasador marki otrzyma wózek dziecięcy Amelis MUKI na własność, a dodatkowo będzie miał okazję promować siebie, swój blog i markę Amelis, pomagając innym rodzicom w wyborze wózka. Nasi ambasadorzy będą mieli okazję poprowadzić profil Amelis na portalu społecznościowym Facebook oraz będą mogli zorganizować na swoich blogach konkurs, w którym do wygrania będą nagrody przekazane przez markę Amelis. To szansa na atrakcyjny kontent na blogu oraz jego promocję i zwiększenie liczby użytkowników!

Na zgłoszenia czekamy do 6 listopada! Nie czekaj i napisz już dziś! socialmedia@deltim.com.pl
Jeżeli chcesz być na bieżąco z informacjami dołącz do Nas na Facebooku: