Spróbujcie nowych dań Gerber bez mięsa!

Zgodnie z ideą nauki smaków, na sklepowych półkach pojawia się nowa linia dań bez mięsa marki Gerber. Już wkrótce wybrani rodzice będą mogli sprawdzić, jak nowości smakują ich pociechom –dzisiaj rusza rejestracja do testów wybranych produktów z tej linii.

Każda mama wie, że im więcej różnorodnych produktów pojawi się w jadłospisie jej maluszka, tym ciekawsza będzie jego dieta. Dziecięce posiłki mogą być naprawdę urozmaicone – sposobem na ich atrakcyjne podanie może być serwowanie „dorosłych” dań w wersji dopasowanej do potrzeb małego członka rodziny.

W ofercie marki Gerber pojawiło się właśnie 5 nowych, ciekawych dań przeznaczonych dla niemowląt po 6., 7. lub 8. miesiącu życia.

W skład linii wchodzą kolorowe warzywne kremy oraz pełnowartościowe obiadki, w których skład wchodzi m.in. ceniony przez wielbicieli włoskiej kuchni ser mozzarella. To propozycja dla rodziców, którzy, dbając o bogactwo smaków w diecie swoich dzieci, chcieliby podać im obiadek bez mięska.

Najmłodsi nie znają jeszcze smaku nowych dań, dlatego marka Gerber zaprasza rodziców i ich pociechy, które ukończyły już 7. miesiąc życia do przetestowania produktów.

W skład przygotowanych 700 zestawów wejdą: Krem z zielonych warzyw z cukinią, Leczo z mozzarellą i kluseczkami oraz Risotto z kalafiorem i mozzarellą. W dniach 19-25.10 poprzez formularz na stronie programu Zdrowy Start w Przyszłość można zgłosić chęć udziału w testach.ZOSTAŃ TESTEREM - Kliknij tutaj


Jeżeli chcesz być na bieżąco z informacjami dołącz do Nas na Facebooku: