Konkurs

Już teraz 5000 Ambasadorów Jogobella wypróbuje aż 3 owocowe nowości: Jogobella Breakfast, Jogobella Musli i Jogobella 8 Zbóż. Dołącz do TRND i odkryj jak wiele sposobów na radość ze śniadania przygotowała dla Ciebie Jogobella. Zapowiada się smakowity projekt :)

Projekt ten tak jak poprzednie polega na zakupieniu produktów za który otrzymasz zwrot pieniędzy. Łącznie otrzymasz zwrot za całość poniesionych kosztów, jednak nie więcej niż 66 zł. Zwrot otrzymasz zaraz po zakończeniu projektu, pod warunkiem przesłania poprawnego paragonu.

Ile opakowań jogurtu Jogobella, w ilu wariantach możesz zakupić:
- Dla siebie oraz swojej rodziny możesz zakupić łącznie 6 opakowań Jogobella Musli, 6 opakowań Jogobella Breakfast i 6 opakowań Jogobella 8 Zbóż.
- Dla swoich bliskich, przyjaciół i znajomych możesz zakupić 6 opakowań Jogobella Musli, 6 opakowań Jogobella Breakfast i 6 opakowań Jogobella 8 Zbóż.
- Łącznie, w ramach swojego Zestawu Ambasadora, możesz zakupić 12 opakowań Jogobella Musli, 12 opakowań Jogobella Breakfast i 12 opakowań Jogobella 8 Zbóż.

Wszystkie otrzymane formularze zostaną przeanalizowane przez zespół trnd, by wyłonić 5 000 osób, które będą mogły wziąć udział w projekcie!

Zgłaszać można się do 12 września 2016

Jeżeli otrzymałaś zaproszenie do udziału w projekcie Pampers, wypełnij formularz zgłoszeniowy i prześlij swoje zgłoszenie. Jeżeli nie znasz jeszcze strony TRND to zarejestruj się i bierz udział w ciekawych projektach.

Poinformuj swoich znajomych o tym, że bierzesz udział w projekcie Jogobella. Użyj swojego profi lu społecznościowego i zaproś ich do wspólnej zabawy z jogurtami Jogobella.

Wcześniejsze testowania w TRND zobaczysz TUTAJZOSTAŃ TESTEREM - Kliknij tutaj

Jeżeli chcesz być na bieżąco z informacjami dołącz do Nas na Facebooku:

WASZE ZDOBYCZE (Kliknij aby powiększyć):