Konkurs

Jak można dostać darmowe próbki rożnych produktów dla dziecka? To proste. Śledź codziennie bloga Łowca Okazji. Tutaj codziennie nowe informacje o darmowych próbkach dla dzieci i produktach do testowania. A wszystko to dostaniesz zupełnie za darmo. Wystarczy zamówić podając swój adres domowy.

Darmowe próbki od Bebiko
Rejestrując się na stronie BebiKlub macie szansę na zamówienie darmowej próbki mleka Bebiko 2 lub Bebiko Junior 3 dla Twojego dziecka. Teraz dodatkowo rejestrując się na tej samej stronie można odebrać powitalny zestaw dla maluszka - album dzięki któremu zachowasz najpiękniejsze wspomnienia z życia maluszka.

darmowe próbki - Kliknij tutajDarmowe próbki od BoboVita
Dołącz do Klubu Mamy Radzą i zamów dla dziecka produkty BoboVita. Dzięki rejestracji zamówisz poradnik o żywieniu i próbki produktów. Otrzymasz je jeśli Twoje dziecko nie ukończyło 9 miesiąca życia.

darmowe próbki - Kliknij tutaj

Darmowe próbki od BabyOno
Zostań Ambasadorem Marki BabyOno. Podziel się swoim doświadczeniem i opiniuj za darmo produkty dla niemowląt.

darmowe próbki - Kliknij tutaj

Darmowe próbki Mustela
Zapisz się do Klubu Mustela i wypróbuj ich produkty. Jako członek klubu będziesz miała dostęp do informacji o nowościach, promocjach, a tym samym możliwość testowania produktów oraz udział w konkursach.

darmowe próbki - Kliknij tutaj

Darmowe próbki od Bebilon
Dołącz do BebiProgramu i zyskaj! Zarejestruj się i zamów bezpłatny zestaw materiałów edukacyjnych i upominków dla przyszłej mamy i maluszka.

darmowe próbki - Kliknij tutaj