Konkurs

Patrząc na statystyki bloga widać że darmowe próbki oraz testowanie produktów nadal cieszą się ogromną popularnością. Mam nadzieję że w 2015 roku będzie jeszcze więcej darmowych próbek i jeszcze więcej ciekawych akcji gdzie można dostać coś za free.

Tak dla przypomnienia kilka poradników, które znajdziecie także w kolumnie po prawej stronie:

Gotowe teksty z prośbą o darmowe próbki
Jak zdobyć darmowe próbki
Poradnik konkursowicza
Testowanie kosmetyków - na czym to polega

Najbardziej popularnymi próbkami w 2015 będą zapewne znowu próbki dla niemowląt rozdawane w szpitalach za wypełnienie ankiety. Są to tzw. Niebieskie i Różowe Pudełka „Skarb Malucha”. Pamiętajcie że Wasze dane podane w tej ankiecie przekazywane są agencji marketingowej, która dalej sprzedaje Wasze dane firmom które dzwonią i oferują różnego rodzaju produkty typu maszynki do golenia czy bieliznę. Oczywiście wszystko jest darmowe a płacicie tylko za wysyłkę. Nie dajcie się nabrać, nie podawajcie swojego numeru telefonu. Ponad 3 lata temu sama wypełniałam taką ankietę i nawet nie przyszło mi do głowy żeby podawać tam prawdziwe dane, a tym bardziej numer telefonu. Podałam swój stary numer który był nieaktywny i do dzisiaj zero telefonów z takimi ofertami. Pielęgniarka jak odbiera ankietę nie sprawdza przecież dowodu osobistego czy podałaś poprawne dane, zresztą im chodzi głównie o numer telefonu, bo oni tylko dzwonią, żeby wcisnąć swoje produkty.

Jest wiele firm które rozdaje próbki, jeżeli proszą o numer telefonu to również podaję stary nieaktualny. Próbki zazwyczaj wysyłane są pocztą, a poczta nie dzwoni do Ciebie że zaraz będzie listonosz z listem, co innego kurier ale mało kto wysyła kilka próbek kurierem.

Skąd czerpać informacje o darmowych próbkach w 2015 roku? Odwiedzaj codziennie bloga Łowca Okazji, polub także profil na facebooku TUTAJ, czasami o szybkich akcjach informuję tylko na fb.

Każdy z nas lubi dostawać coś za darmo, czy to próbki kosmetyków czy próbki perfum. Ważne że nie zapłacimy za to ani grosza. Niektóre próbki to tak naprawdę miniaturki, którymi możemy cieszyć się przez dłuższy czas. Zapewne pamiętacie próbki perfum Yodeyma o których pisałam Wam TUTAJ. Wiele osób otrzymało flakonik próbek o pojemności 15 ml. Mam nadzieję że w roku 2015 powtórzą się takie akcje jak ta.

Zapraszam także do śledzenia strony Łowca Promocji TUTAJ gdzie informuję o wyprzedażach, promocjach, gratisach, kuponach rabatowych oraz do śledzenia strony Łowca Konkursów TUTAJ gdzie informuję o konkursach internetowych.