Konkurs

Każdy z nas lubi dostawać coś za darmo, kobiety lubią bardzo kosmetyki więc szczególnie dla nich skierowane są tego typu akcje. Ostatnio bardzo modne stało się testowanie kosmetyków oraz innych produktów typu żywność, sprzęt agd, zabawki dla dzieci itd.Na czym polega takie testowanie?
Firmy zazwyczaj ogłaszają nabór na testerów. Najczęściej albo wypełnia się ankietę albo odpowiada na pytanie: Dlaczego to właśnie Ty masz zostać testerem? W związku z coraz większą popularnością tego typu konkursami coraz trudniej się zakwalifikować do takiego testowania. Konkursowiczów z dnia na dzień przybywa, a więc konkurencja nam rośnie. Aby otrzymać kosmetyki za darmo trzeba zaskoczyć jury, Twoja wypowiedź musi być oryginalna, prawdziwa i nie skopiowana z internetu. Akceptując regulamin oświadczasz że Twoja wypowiedź jest autorska.


Błędy popełniane przez testerów.
Większość osób biorących udział niestety nie czyta regulaminów. Wypełniają ankietę, podają swoje dane i czekają na maila z wiadomością że wygrali. W regulaminie zawsze są podane wszystkie daty: naboru, wysyłki produktów, czas na testowanie. Ci którzy nie czytają później mają wiele pytań: a do kiedy?, a gdzie wyniki?, a gdzie napisać recenzję itd. Podpowiadamy aby uniknąć takich sytuacji stwórzcie sobie specjalną zakładkę w przeglądarce o nazwie TESTOWANIE i dodawajcie tam wszystkie akcje w których bierzecie udział. Możecie też daty notować sobie w kalendarzu. Wtedy na pewno nic nie przeoczycie.

Czy testowanie jest darmowe?
TAK, ale to nie zwalnia Was z czytania regulaminów. Zamiast 10 razy pytać się czy na pewno nic nie zapłacę, przeczytajcie regulamin, to naprawdę nie boli. Jeszcze nie widziałam akcji testowania żeby jakaś firma kazała za to płacić.

Otrzymałam kosmetyk do testowania i co dalej.
W regulaminie jest zawarte co należy zrobić i ile masz na to czasu. Zazwyczaj firmy wysyłają na maila ankietę którą należy wypełnić i odesłać. Czasami należy napisać na wskazanej stronie przez producenta opinię o produkcie. Czasami zdarzy się że trzeba zrobić jeszcze zdjęcia lub nakręcić film z testowania.

Co jeśli nie wypełnię ankiety lub nie napiszę recenzji.
W regulaminie znajdziesz takie informacje że jeżeli nie wywiążesz się z testowania to albo już nigdy nie będziesz mogła wziąć udziału w żadnej akcji lub będziesz musiała zwrócić równowartość danego produktu.


Testowanie dla blogerów.
Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałaś się nad założeniem bloga, to się nie zastanawiaj tylko to zrób. Wiele firm współpracuje z blogerami, przekazując im swoje kosmetyki za darmo w zamian za opinię na blogu. Czasami wymagają umieszczenia swojego banerka na stronie.

Chcesz być na bieżąco to obserwuj codziennie bloga Łowca Okazji, codziennie świeżutkie info m.in. o testowaniu kosmetyków -->> TESTOWANIE KOSMETYKÓW