Dzisiaj chciałam Wam przedstawić trochę inną okazję niż dotychczas. Jeżeli macie wolne 1000 zł które możecie włożyć na lokatę na dwa miesiące, to w zamian otrzymacie gwarantowane 55zł + 5zł za pobranie aplikacji mobilnej banku.

Lokata jest oprocentowana na 5%, a jak wiecie stopy procentowe lecą w dół i kiepsko zarabia się ostatnio na koncie oszczędnościowym, więc trzeba szukać jakieś alternatywy na pomnażanie pieniędzy.

Lokata terminowa "Lokata Start" w Meritum Bank to:
- wysokie oprocentowanie bo aż 5% w skali roku
- dwumiesięczny okres trwania lokaty, już od 1 000 złotych do 10 000

Aby założyć lokatę należy najpierw założyć Proste Konto Osobiste w Meritum Bank (zajmie Ci to kilka minut przez internet). Po dwóch miesiącach po wypłaceniu premii konto można zamknąć bez żadnego problemu. Na jedną osobę można założyć tylko jedną lokatę.

Dodatkowo został przygotowany konkurs gdzie do zgarnięcia jest 5 iPhone 6 dla osób które jako pierwsze założą lokatę. W przypadku, gdy w tym samym czasie Lokatę na Czas założyło więcej niż 5 Uczestników Promocji, o przyznaniu Nagrody decydować będzie wysokość kwoty założonej Lokaty na Czas. W przypadku, w którym więcej niż 5 Uczestników Promocji założy Lokatę na Czas, na tę samą kwotę, dodatkowo decydować będzie liczba transakcji wykonanych za pomocą aplikacji Meritum Bank Mobilny.

Czyli jak każdy sobie przeliczy to otrzyma oprócz odsetek otrzyma za darmo 55zł + 5zł za ściągnięcie aplikacji.

Oferta jest tylko dla nowych klientów.

Promocja trwa od dnia 24 września do 31 października 2014 r