Chciałam Wam przedstawić stronę za10groszy.pl która wprowadza nową ideę Sklepu Aukcyjnego. Można tam bardzo okazyjnie kupić drogie przedmioty.

Tak jak w sklepie - wszystkie przedmioty wystawione na Aukcjach są nowe i mają pełną gwarancję producenta, ale w odróżnieniu od innych sklepów, tu o cenie decydujecie tylko Wy, czyli kupujący, a nie sprzedawca.

Cena początkowa każdego przedmiotu, który jest wystawiony na sprzedaż, wynosi 0 zł. Jeżeli w ciągu określonego czasu (nazywamy go: czasem do końca Aukcji) nikt nie wyrazi chęci kupna (nie Przebije) - to przedmiot nie zostanie sprzedany i znika z półek lub jest ponownie wystawiony na Aukcję.

Zgłoszenie zainteresowania przedmiotem jest równoważne z decyzją o jego zakupie po cenie wyższej, od aktualnej o określoną w parametrach Aukcji kwotę. To oznacza, że pierwsza osoba może kupić przedmiot za 1 grosz!!!. Jednak uwaga - przedmiot zostanie sprzedany tej osobie, której oferty nikt nie przebije w określonym czasie do zakończenia Aukcji. Czas ten jest zdefiniowany indywidualnie dla każdej Aukcji i zależy od aktualnej ceny.

Zarejestrujcie się i korzystajcie z niesamowitych okazji. Rejestracja jest darmowa. Będziecie mogli sami zobaczyć, jak łatwo złowić niesamowitą okazję!
Zarejestrować się oraz obejrzeć moje wygrane w tym serwisie możecie: TUTAJ