Na początku chciałam Wam podziękować za oddane głosy na moją stronę w kategorii rozrywka, ale usunęłam moją stronę ponieważ nie lubimy oszustów. Na zadane pytania w ogóle nie odpisują a na facebooku usuwają komentarze i blokują od razu, czyli jednoznaczne że coś z tą stroną jest nie tak. Poza tym w konkursie są zgłoszone strony właściciela więc wiadomo kto wygra. Śledziłam jakiś czas tą stronę i zauważyłam że głosy są sztucznie nabijane, ja się męczyłam żeby w 1 dzień nazbierać 400 punktów, a ktoś mi sztucznie nabił 2000 punktów w ciągu jednego dnia i to na pewno nie moi fani :) Na ten temat tyle, strona powinna być zgłoszona do usunięcia.

Druga sprawa, co chwilę ktoś mi podsyła maile lub pisze na facebooku żeby zareklamować jego bloga. Już tyle razy pisałam że nie reklamuję blogów, jak ktoś chce reklamy to odsyłam TUTAJ gdzie opisałam warunki reklamy Waszych blogów. Mnie też nikt nie chce reklamować to czemu ja mam reklamować i to jeszcze moją konkurencję.

Czasami podsyłacie mi linki do różnych akcji. Nie maskujcie linków, bo od razu je kasuję. Nie kliknę w coś w co nie widzę, bo może klikam w jakiegoś wirusa :)

Ostatnio dodałam na stronę mój profil Google+ udostępniam tam wszystkie informacje z kilku blogów jak na FB, jeżeli polubicie to tutaj macie pewność że zobaczycie wszystkie wpisy w jednym miejscu. FB robi ciągle ograniczenia i mimo że lubicie stronę to i tak nie widzicie wszystkich wpisów.

I ostatnia sprawa - czytajcie regulaminy. Ja umieszczam tutaj krótkie informacje co Was nie zwalnia od czytania szczegółów akcji i ich regulaminów. Ja też mogę czasami coś przeoczyć, ale nie będę tolerować chamstwa i obrażalstwa jak komuś ciężko przeczytać regulamin.