Przedmiotem Konkursu jest pozyskanie, spośród wszystkich zgłoszeń do Konkursu, 60 potencjalnych użytkowników Uczestników, którzy chcieliby wziąć udział w teście urządzeń Philips Haircair w tym 15 testerek prostownic ProCare Keratin Plus HP8371, 15 testerek suszarek ActiveCare HP8270, 15 testerek lokówki ProCare HP8619, oraz 15 testerek obrotowej szczotki Dynamic Volumebrush HP8665.

Konkurs składa się z dwóch etapów, opisanych poniżej
a) I etap w dniach [09.09.2013] - [22.09.2013], polegający na wyłonieniu na odstawie odpowiedzi Uczestników 60 testerów
b) II etap w dniach [29.09.2013] - [06.10.2013] polegający na ocenie przesłanych przez Uczestników - testerów opinii na temat produktów Fundatora, a w konsekwencji na wyłonieniu Zwycięzców konkursu.

Zadaniem Uczestników I etapu Konkursu jest:
- wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na Stronie Konkursowej, tj.www.testujzphilips.interia.pl, w tym podać określone w nim dane osobowe Uczestnika, które są niezbędne do weryfikacji przez Organizatora, czy Uczestnik spełnia warunki udziału w Konkursie oraz do jego przeprowadzenia;
- wykonać zadanie konkursowe, polegające na:
- Wybraniu produktu, który chciał by przetestować - za pomocą oznaczenia jednej z odpowiedzi w formularzu
- Udzieleniu odpowiedzi na pytanie: Jakie są Twoje włosy? Jakie wyzwania stoją przed Tobą każdego dnia i jak sobie z nimi radzisz?
- Przesłaniu swojego zdjęcia przedstawiającego popiersie ze szczególnym uwzględnieniem fryzuryZOSTAŃ TESTEREM - Kliknij tutaj

Jeżeli jesteś zadowolony z tej informacji, proszę kliknij poniżej "Lubię to". Wasze zadowolenie jest dla mnie informacją i zachętą do szukania dalszych okazji :)